« To czas na kredyty go… | Strona domowa | Kredyty gotówkowe – p… »

Kredyt na dom? Wystrzegaj się oszustw!

wtorek, 06 wrzesień 2016 at 1:46 pm. Użyte znaczniki: , ,

Kredytobiorcy są dzisiaj sceptycznie nastawieni do kredytów refinansowych hipotecznych i skorzy do wykrywania oszustw. Są to ci, którzy wykonali swoją pracę domową przed pukaniem do drzwi wierzyciela. Jeśli myślisz o uzyskaniu kolejnego kredytu, uważaj lub znajdziesz się w legowisku pająka.

Niekończącej się opowieści o oszustwach i na temat złych wyborów

W takich czasach każdy powinien być ostrożny jeśli chodzi o jego ciężko zarobione pieniądze. Należy się obawiać kosztownego refinansowania pożyczki i oszustw. Lepiej uczyć się na błędach innych i wykonać badania przed podpisaniem umowy o pożyczkę

Wystrzegaj się oszustw online. Nie wszystko, co wygląda dobrze, będzie wskaźnikiem do udanych programów refinansowania kredytu mieszkaniowego.

Oszustwa będą się pojawiać tak długo, jak długo będą istnieć hordy naiwnych ludzi na planecie; a jeśli zostałeś oszukany, to lepiej bądź mądry choć po szkodzie i naucz się rozpoznawać oszustów. Jeśli chodzi o pożyczki i refinansowanie kredytu nie warto ryzykować – choćby nie wiem jak byłyby to kuszące oferty.

Niskie stopy procentowe nie zawsze są takimi w istocie

Przeciętny żywiciel rodziny nie jest ekspertem finansowym. On lub ona patrzy gdzie jest niższe oprocentowanie i stwierdza, że ??jest to odpowiedź na jego modlitwy. On korzysta z kalkulatora hipotecznego by potem westchnąć z ulgą, że znalazł pożyczkę, która będzie płacona o wysokości przystępnej miesięcznie przez 30 lat.

Jednak trzeba odkryć, że istnieją jeszcze opłaty do zapłaty, które sprawią, że ich pożyczka zamieni się w jeden wielki kosztowny kredyt. Mogą zatrudnić niezależnego agenta, aby pomógł im w tym temacie. Niezależni agenci nie będą namawiać do szybkiego kredytu mieszkaniowego. Raczej będą mówić jakich rzeczy należy unikać, gdy ktoś stara się o uzyskanie kredytu.

Gdy otrzymujesz refinansowanie kredytu kredytu mieszkaniowego, dostajesz nowy kredyt lub drugi kredyt hipoteczny gratis. Będziesz wnosił swój dom jako kapitał własny, aby otrzymać ryczałt, który będziesz musiał spłacić wraz z odsetkami w ciągu 10 do 15 lat.

Nie oczekuj zadziwiającą niskich miesięcznych płatności, ale będziesz wydawać mniej na miesięczne płatności w porównaniu do zadłużenia karty kredytowej, w porównaniu do pierwszego kredytu. Refinansowanie kredytu może mieć krótszy okres kredytowania w porównaniu do pierwszej hipoteki zatem będzie droższe.

Można również zwrócić się do kapitałowego kredytu, który działa jak karta kredytowa. Daje to zmienne, które są zawsze lepsze niż karty kredytowe, ponieważ pożyczka jest zabezpieczona. Za pomocą tego typu pożyczki, można pożyczyć określoną kwotę dozwoloną przez pożyczkodawcę. Ta kwota pożyczki może być używana tylko wtedy, gdy jest to potrzebne.

Nie bądź leń

Gdy jesteś gotowy do wzięcia pożyczki / kredytu radzę wybrać krótkoterminowe pożyczki i być gotowy do spłacenia pożyczki do trzech lub pięciu lat. Unikaj pożyczek długoterminowych, wycen nieruchomości i prowizji. Musisz dowiedzieć się, czy procent wzrośnie, jeśli zdarzy ci się za późno zapłacić. Przecież to twoja przyszłość wchodzi w grę.