Zalety i wady pozyskiwania chwilówek

wtorek, 09 maj 2017 at 1:34 pm

Pozyskanie dodatkowych funduszy na potrzeby gospodarstwa domowego to często wyzwanie. Zaciąganie pożyczek w erze technologii internetowych jest znacznie łatwiejsze. Chwilówka to pożyczka krótkoterminowa dedykowana osobom o stosunkowo słabej zdolności kredytowej, gdzie nie dochodzi najczęściej do zabezpieczenia umowy majątkiem trwałym. W artykule poznasz najważniejsze zalety oraz wady zaciągania chwilówek, zapraszam również na kalkulator kredytu gotówkowego aby znaleźć najlpsza z ofert.

Proces oczekiwania na kredyt gotówkowy

piątek, 31 marzec 2017 at 11:30 am

Nie jest jasno napisane ile czeka się na przyznanie kredytu. W dużej mierze to zależy od formalności w danej placówce bankowej. Warto powiedzieć sobie na początku – jeśli nie masz żadnej zdolności kredytowej to trudno tutaj mówić o pozytywnej odpowiedzi ze strony banku. Sprawdź więc czy ją masz na www.ekredytowymarket.pl.

Weksel- pojęcie i rodzaje.

piątek, 03 marzec 2017 at 1:15 pm

Weksel jest jednym z papierów wartościowych, który ma swoje uregulowania w prawie wekslowym. Jego cechą charakterystyczną jest to, że po złożeniu na nim podpisu, podpis ten jest podstawą powstania przyczyny zobowiązania wekslowego dla osoby, która ten weksel podpisuje.