Proces oczekiwania na kredyt gotówkowy

piątek, 31 marzec 2017 at 11:30 am

Nie jest jasno napisane ile czeka się na przyznanie kredytu. W dużej mierze to zależy od formalności w danej placówce bankowej. Warto powiedzieć sobie na początku – jeśli nie masz żadnej zdolności kredytowej to trudno tutaj mówić o pozytywnej odpowiedzi ze strony banku. Sprawdź więc czy ją masz na www.ekredytowymarket.pl.

Weksel- pojęcie i rodzaje.

piątek, 03 marzec 2017 at 1:15 pm

Weksel jest jednym z papierów wartościowych, który ma swoje uregulowania w prawie wekslowym. Jego cechą charakterystyczną jest to, że po złożeniu na nim podpisu, podpis ten jest podstawą powstania przyczyny zobowiązania wekslowego dla osoby, która ten weksel podpisuje.

Skuteczny sposób na oszczędzanie to lokata?

wtorek, 31 styczeń 2017 at 11:38 am

Wiele osób może marzyć o tym, aby swoje umeblowanie zmienić na coś nowego. Chociaż istnieją również takie osoby, które tak naprawdę marzą o tym, aby wybrać się na zasłużony urlop, ale ze względu na nieodpowiednie środki finansowe nie mogą sobie na to pozwolić. Praktyczne rozwiązanie w tym przypadku może dotyczyć przede wszystkim lokatę bankową. Warto wziąć sprawy we własne ręce oraz pomyśleć o przyszłości. Za sprawą lokaty bankowej uda się odłożyć jakąś kwotę pieniędzy. Dzięki temu uda się spełnić swoje marzenia, plany oraz pomóc swoim najbliższym.