Zakładanie lokaty bez wychodzenia z domu czy jest to możliwe?

poniedziałek, 27 listopad 2017 at 1:20 pm

Lokaty bankowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem w śród klientów banku. Korzystają z nich przede wszystkim osoby które posiadają środki finansowe z których na tą chwilę nie korzystają i które chcą ulokować w banku na określony czas. Oferty banku są różne dlatego warto zapoznać się z ofertami kilku różnych banków w taki sposób aby wybrać z nich tą najkorzystniejszą i najbardziej dla nas opłacalną.

Jakie warunki należy spełnić przed zaciągnięciem kredytu gotówkowego?

poniedziałek, 31 lipiec 2017 at 11:29 am

Zastosowanie kredytu gotówkowego w budżecie gospodarstwa domowego jest bardzo często problematyczne. Warto przede wszystkim poznać najważniejsze warunki, jakie kredytobiorca musi spełnić, aby spłacić zobowiązanie bez żadnych problemów formalnych i ekonomicznych w przyszłości. Artykuł omawia najważniejsze warunki niezbędne do podpisania uczciwej umowy kredytowej, niezależnie od terminu jej obowiązywania.

Biuro Informacji Kredytowej.

środa, 07 czerwiec 2017 at 12:34 pm

Biuro Informacji Kredytowej jest instytucją jaka ma za zadanie gromadzić, integrować oraz udostępniać dane jakie dotyczą historii kredytowej. BIK został założony przez Związek Banków Polskich, ze współpracą z bankami prywatnymi. Dane jakie gromadzi BIK dotyczą klientów banków, SKOK-ów, a także tych którzy korzystali z kredytów w pozabankowych firmach pożyczkowych. W BIK znajdziemy dane odnośnie tego, czy nasze zobowiązania były spłacane na czas. Mając wszystko uregulowane w terminie można mieć lepszą historię kredytową i tym samym mamy większe szanse, aby otrzymać kolejny kredyt.