Biuro Informacji Kredytowej.

środa, 07 czerwiec 2017 at 12:34 pm

Biuro Informacji Kredytowej jest instytucją jaka ma za zadanie gromadzić, integrować oraz udostępniać dane jakie dotyczą historii kredytowej. BIK został założony przez Związek Banków Polskich, ze współpracą z bankami prywatnymi. Dane jakie gromadzi BIK dotyczą klientów banków, SKOK-ów, a także tych którzy korzystali z kredytów w pozabankowych firmach pożyczkowych. W BIK znajdziemy dane odnośnie tego, czy nasze zobowiązania były spłacane na czas. Mając wszystko uregulowane w terminie można mieć lepszą historię kredytową i tym samym mamy większe szanse, aby otrzymać kolejny kredyt.

Zalety i wady pozyskiwania chwilówek

wtorek, 09 maj 2017 at 1:34 pm

Pozyskanie dodatkowych funduszy na potrzeby gospodarstwa domowego to często wyzwanie. Zaciąganie pożyczek w erze technologii internetowych jest znacznie łatwiejsze. Chwilówka to pożyczka krótkoterminowa dedykowana osobom o stosunkowo słabej zdolności kredytowej, gdzie nie dochodzi najczęściej do zabezpieczenia umowy majątkiem trwałym. W artykule poznasz najważniejsze zalety oraz wady zaciągania chwilówek, zapraszam również na kalkulator kredytu gotówkowego aby znaleźć najlpsza z ofert.

Proces oczekiwania na kredyt gotówkowy

piątek, 31 marzec 2017 at 11:30 am

Nie jest jasno napisane ile czeka się na przyznanie kredytu. W dużej mierze to zależy od formalności w danej placówce bankowej. Warto powiedzieć sobie na początku – jeśli nie masz żadnej zdolności kredytowej to trudno tutaj mówić o pozytywnej odpowiedzi ze strony banku. Sprawdź więc czy ją masz na www.ekredytowymarket.pl.