Lokata 800 złotych na 12 miesięcy.

poniedziałek, 12 luty 2018 at 11:10 am

Lokata CLOUD w Idea Banku.

Jednym z podstawowych parametrów jakie decydują o tym, czy dana lokata jest opłacalna czy też nie jest wysokość oprocentowania w skali roku. Im to oprocentowanie będzie wyższe, tym więcej na takiej lokacie uda się zarobić. Sama wysokość kwoty wpłaconej na lokatę również ma znaczenie. Im więcej pieniędzy ulokujemy na lokacie, tym nasz zarobek netto będzie wyższy. Lokata Cloud jest ofertą przygotowaną przez Idea Bank. Jest to depozyt z oprocentowaniem stałym w wysokości 2,4% ws kali roku. Zakładając lokatę roczną na kwotę 800 złotych uda się zarobić netto 15,55 złotych. Zarobek nie jest bardzo duży, ale jeżeli pieniądze i tak przez ten rok leżały by bez czynnie na koncie to lepiej jak an siebie pracują. Na lokatę Cloud można wpłacić od 500 -do 1 000 000 złotych. Jest to oferta jaką bank kieruje do nowych i obecnych klientów. Mamy dwie możliwości założenia lokaty. Możemy to zrobić online lub przyda nam się do tego aplikacja mobilna. Bank wymaga założenia konta, aby oferta była dostępna. Na koniec okresu zostaną kapitalizowane odsetki. Pamiętaj, że jeżeli zerwiesz lokatę przed jej końcem stracisz uzbierane odsetki. Wkład na lokacie objęty jest gwarancją BFG do kwoty 100 tysięcy euro.

Zakładanie lokaty bez wychodzenia z domu czy jest to możliwe?

poniedziałek, 27 listopad 2017 at 1:20 pm

Lokaty bankowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem w śród klientów banku. Korzystają z nich przede wszystkim osoby które posiadają środki finansowe z których na tą chwilę nie korzystają i które chcą ulokować w banku na określony czas. Oferty banku są różne dlatego warto zapoznać się z ofertami kilku różnych banków w taki sposób aby wybrać z nich tą najkorzystniejszą i najbardziej dla nas opłacalną.

Jakie warunki należy spełnić przed zaciągnięciem kredytu gotówkowego?

poniedziałek, 31 lipiec 2017 at 11:29 am

Zastosowanie kredytu gotówkowego w budżecie gospodarstwa domowego jest bardzo często problematyczne. Warto przede wszystkim poznać najważniejsze warunki, jakie kredytobiorca musi spełnić, aby spłacić zobowiązanie bez żadnych problemów formalnych i ekonomicznych w przyszłości. Artykuł omawia najważniejsze warunki niezbędne do podpisania uczciwej umowy kredytowej, niezależnie od terminu jej obowiązywania.