Kredyt na 10 tysięcy złotych na okres 36 miesięcy.

czwartek, 01 marzec 2018 at 09:49 am

Najlepsze oferty kredytów gotówkowych na rynku.

Szukając odpowiedniego kredytu gotówkowego na kwotę 10 tysięcy złotych z okresem kredytowania zacznijmy os sprawdzenia oferty kredytu gotówkowego w banku BGŻ BNP Paribas. W ramach tej oferty można zaciągnąć zobowiązanie na maksymalną kwotę 200 tysięcy złotych. Wstępna decyzja kredytowa podejmowana jest przez telefon. Oprocentowanie kredytu gotówkowego jaki oferuje nam Bank BGŻ BNP Paribas wynosi 6,99% w skali roku. Do kosztów kredytu trzeba doliczyć prowizję jaką bank pobiera za udzielenie nam kredytu. Prowizja wynosi tutaj 5,90% kwoty zobowiązania. Roczna rzeczywista stopa oprocentowania ma wartość 11,73% w skali roku. Każda z naszych miesięcznych rat będzie po 307,91 złotych. Całkowita kwota jaką będzie trzeba oddać do banku to kwota 11 085 złotych. Jak łatwo wyliczyć kredyt będzie nas kosztował łącznie 1085 złotych. Alior Bank proponuje nam pożyczkę przymiarkę z oprocentowaniem nominalnym wynoszącym 5% w skali roku. Na zwrot pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów z tego tytułu mamy aż trzydzieści dni. Oprocentowanie kredytu jest dosyć niskie. Prowizja natomiast za udzielenie kredytu również wynosi 5% kwoty zobowiązania. RRSO dla naszej kwoty kredytu będzie równa 8,79% w skali roku. Można tutaj zaciągnąć zobowiązanie do maksymalnie 30 tysięcy złotych. Maksymalny okres kredytowania wynosi 48 miesięcy. Raty miesięczne będą po 298,55 złotych. Całkowita kwota jaką trzeba będzie oddać do banku będzie równa 10 748 złotych. Całkowity koszt naszego kredytu będzie wynosił 748 złotych.

Lokata 800 złotych na 12 miesięcy.

poniedziałek, 12 luty 2018 at 11:10 am

Lokata CLOUD w Idea Banku.

Jednym z podstawowych parametrów jakie decydują o tym, czy dana lokata jest opłacalna czy też nie jest wysokość oprocentowania w skali roku. Im to oprocentowanie będzie wyższe, tym więcej na takiej lokacie uda się zarobić. Sama wysokość kwoty wpłaconej na lokatę również ma znaczenie. Im więcej pieniędzy ulokujemy na lokacie, tym nasz zarobek netto będzie wyższy. Lokata Cloud jest ofertą przygotowaną przez Idea Bank. Jest to depozyt z oprocentowaniem stałym w wysokości 2,4% ws kali roku. Zakładając lokatę roczną na kwotę 800 złotych uda się zarobić netto 15,55 złotych. Zarobek nie jest bardzo duży, ale jeżeli pieniądze i tak przez ten rok leżały by bez czynnie na koncie to lepiej jak an siebie pracują. Na lokatę Cloud można wpłacić od 500 -do 1 000 000 złotych. Jest to oferta jaką bank kieruje do nowych i obecnych klientów. Mamy dwie możliwości założenia lokaty. Możemy to zrobić online lub przyda nam się do tego aplikacja mobilna. Bank wymaga założenia konta, aby oferta była dostępna. Na koniec okresu zostaną kapitalizowane odsetki. Pamiętaj, że jeżeli zerwiesz lokatę przed jej końcem stracisz uzbierane odsetki. Wkład na lokacie objęty jest gwarancją BFG do kwoty 100 tysięcy euro.

Zakładanie lokaty bez wychodzenia z domu czy jest to możliwe?

poniedziałek, 27 listopad 2017 at 1:20 pm

Lokaty bankowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem w śród klientów banku. Korzystają z nich przede wszystkim osoby które posiadają środki finansowe z których na tą chwilę nie korzystają i które chcą ulokować w banku na określony czas. Oferty banku są różne dlatego warto zapoznać się z ofertami kilku różnych banków w taki sposób aby wybrać z nich tą najkorzystniejszą i najbardziej dla nas opłacalną.