Dobór pożyczki gotówkowej – co jest ważne?

wtorek, 06 listopad 2018 at 12:00 am

Kiedy niespodziewane wydatki są tuż, tuż nad naszą głową powinniśmy pomyśleć o zastrzyku gotówki. Gdzie jej szukać? A na przykład sprawdź oferty tutaj - 17Banków.com.

Na co zwracać uwagę?

Warto sobie sporządzić pewną listę, którą będziemy się sugerowali przy wybieraniu kredytu gotówkowego. Na niej powinny znaleźć się rzeczy, które oczekujemy od pożyczki gotówkowej. Najważniejsze jednak jest dobrze przyjrzenie się ofertom. Zanim jednak podejmiemy decyzję warto użyć porównywarek kredytów i pożyczek, które możemy znaleźć na pierwszej lepszej stronie internetowej. Posiadanie rachunku w danym banku nie powinno przeważać nad braniem pożyczki w takim banku. Często zdarza się tak, że oferty dla klienta, który posiada w danym banku otwarty rachunek osobisty dostaje gorszą ofertę niż taka osoba, co go po prostu nie ma. Wszystko zależy od placówki bankowej. Jednak sam przyznaj, że traktowanie stałych klientów banku nie jest w porządku, czyż nie?

Efektywna poprawa zdolności kredytowej

poniedziałek, 10 wrzesień 2018 at 12:14 pm

Analiza finansowa kredytobiorcy oraz monitorowanie klienta pod względem jakościowym to najważniejsze podejścia stosowane przez różnych kredytodawców. Klient instytucji finansowych powinien podejść bardzo skrupulatnie do analizy zdolności kredytowej, potencjału ekonomicznego gospodarstwa domowego, ponieważ to bardzo mocno ułatwia pozyskiwanie dodatkowych pieniędzy na właściwie dowolne potrzeby. W artykule poznasz najważniejsze metody związane z efektywną optymalizacją zdolności kredytowej.

Przykłady lokat bankowych.

czwartek, 12 lipiec 2018 at 1:18 pm

Lokaty trzyletnie.

Lokaty trzyletnie to lokaty jakie zakłada się na okres trzech lat i należą one do grupy lokat długoterminowych. W niemal każdym banku znajdziemy propozycję lokaty na trzy lata i przy odrobinie poszukiwań można znaleźć taką, w której oprocentowanie będzie naprawdę przyzwoite. Sprawdźmy kilka z ciekawszych ofert lokat trzyletnich. neoLokata 36M/24M przygotowana została przez neoBank. Klienci, którzy skorzystają z oferty mogą liczyć na 2% oprocentowanie w skali roku. Zakres kwot na tej lokacie to przedział od 500 do 1 000 000 złotych. Warunkiem jaki trzeba spełnić, aby móc skorzystać z oferty jest posiadanie w banku konta osobistego lub założenie internetowego rachunku technicznego. Taki rachunek można założyć poprzez serwis neoBANK24.