Efektywna poprawa zdolności kredytowej

poniedziałek, 10 wrzesień 2018 at 12:14 pm

Analiza finansowa kredytobiorcy oraz monitorowanie klienta pod względem jakościowym to najważniejsze podejścia stosowane przez różnych kredytodawców. Klient instytucji finansowych powinien podejść bardzo skrupulatnie do analizy zdolności kredytowej, potencjału ekonomicznego gospodarstwa domowego, ponieważ to bardzo mocno ułatwia pozyskiwanie dodatkowych pieniędzy na właściwie dowolne potrzeby. W artykule poznasz najważniejsze metody związane z efektywną optymalizacją zdolności kredytowej.

Przykłady lokat bankowych.

czwartek, 12 lipiec 2018 at 1:18 pm

Lokaty trzyletnie.

Lokaty trzyletnie to lokaty jakie zakłada się na okres trzech lat i należą one do grupy lokat długoterminowych. W niemal każdym banku znajdziemy propozycję lokaty na trzy lata i przy odrobinie poszukiwań można znaleźć taką, w której oprocentowanie będzie naprawdę przyzwoite. Sprawdźmy kilka z ciekawszych ofert lokat trzyletnich. neoLokata 36M/24M przygotowana została przez neoBank. Klienci, którzy skorzystają z oferty mogą liczyć na 2% oprocentowanie w skali roku. Zakres kwot na tej lokacie to przedział od 500 do 1 000 000 złotych. Warunkiem jaki trzeba spełnić, aby móc skorzystać z oferty jest posiadanie w banku konta osobistego lub założenie internetowego rachunku technicznego. Taki rachunek można założyć poprzez serwis neoBANK24.

Kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim.

piątek, 20 kwiecień 2018 at 11:25 am

Jak po kredyt hipoteczny do ING Banku Śląskiego.

Kredyty hipoteczne są jednymi z tańszych kredytów jakie oferują dzisiejsze banki. Dzięki niemu można kredytować daną nieruchomość i tym samym móc się nią cieszyć. ING Bank Śląski jest jednym z banków komercyjnych, którego siedziba główna znajduje się w Katowicach. Bank świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm i instytucji. Znajduje się on na piątym miejscu w Polsce biorąc pod uwagę wartość aktywów i na ósmym miejscu największych banków w Polsce pod względem liczby placówek. Oferuje on kredyt hipoteczny z marżą w wysokości 1,9% w skali roku i oprocentowaniem nominalnym wynoszącym 3,62% w skali roku z WIBOR 3M. Prowizja za udzielenie zobowiązania przez ten bank nie jest pobierana. Jest to duży plus, gdyż brak prowizji nie podnosi kosztów całkowitych jakie wiążą się z uruchomieniem kredytu. Kwota minimalna kredytu jaką można tutaj zaciągnąć wynosi 70 tysięcy złotych. Maksymalnie bank jest w stanie przyznać nam kredyt hipoteczny w wysokości pół miliona złotych. Należy wiedzieć, że maksymalny okres kredytowania jest tutaj równie długi jak wysokość maksymalnej kwoty kredytu. Zobowiązanie można spłacać nawet przez okres 35 lat.