Przykłady lokat bankowych.

czwartek, 12 lipiec 2018 at 1:18 pm

Lokaty trzyletnie.

Lokaty trzyletnie to lokaty jakie zakłada się na okres trzech lat i należą one do grupy lokat długoterminowych. W niemal każdym banku znajdziemy propozycję lokaty na trzy lata i przy odrobinie poszukiwań można znaleźć taką, w której oprocentowanie będzie naprawdę przyzwoite. Sprawdźmy kilka z ciekawszych ofert lokat trzyletnich. neoLokata 36M/24M przygotowana została przez neoBank. Klienci, którzy skorzystają z oferty mogą liczyć na 2% oprocentowanie w skali roku. Zakres kwot na tej lokacie to przedział od 500 do 1 000 000 złotych. Warunkiem jaki trzeba spełnić, aby móc skorzystać z oferty jest posiadanie w banku konta osobistego lub założenie internetowego rachunku technicznego. Taki rachunek można założyć poprzez serwis neoBANK24.

Kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim.

piątek, 20 kwiecień 2018 at 11:25 am

Jak po kredyt hipoteczny do ING Banku Śląskiego.

Kredyty hipoteczne są jednymi z tańszych kredytów jakie oferują dzisiejsze banki. Dzięki niemu można kredytować daną nieruchomość i tym samym móc się nią cieszyć. ING Bank Śląski jest jednym z banków komercyjnych, którego siedziba główna znajduje się w Katowicach. Bank świadczy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm i instytucji. Znajduje się on na piątym miejscu w Polsce biorąc pod uwagę wartość aktywów i na ósmym miejscu największych banków w Polsce pod względem liczby placówek. Oferuje on kredyt hipoteczny z marżą w wysokości 1,9% w skali roku i oprocentowaniem nominalnym wynoszącym 3,62% w skali roku z WIBOR 3M. Prowizja za udzielenie zobowiązania przez ten bank nie jest pobierana. Jest to duży plus, gdyż brak prowizji nie podnosi kosztów całkowitych jakie wiążą się z uruchomieniem kredytu. Kwota minimalna kredytu jaką można tutaj zaciągnąć wynosi 70 tysięcy złotych. Maksymalnie bank jest w stanie przyznać nam kredyt hipoteczny w wysokości pół miliona złotych. Należy wiedzieć, że maksymalny okres kredytowania jest tutaj równie długi jak wysokość maksymalnej kwoty kredytu. Zobowiązanie można spłacać nawet przez okres 35 lat.

Kredyt na 10 tysięcy złotych na okres 36 miesięcy.

czwartek, 01 marzec 2018 at 09:49 am

Najlepsze oferty kredytów gotówkowych na rynku.

Szukając odpowiedniego kredytu gotówkowego na kwotę 10 tysięcy złotych z okresem kredytowania zacznijmy os sprawdzenia oferty kredytu gotówkowego w banku BGŻ BNP Paribas. W ramach tej oferty można zaciągnąć zobowiązanie na maksymalną kwotę 200 tysięcy złotych. Wstępna decyzja kredytowa podejmowana jest przez telefon. Oprocentowanie kredytu gotówkowego jaki oferuje nam Bank BGŻ BNP Paribas wynosi 6,99% w skali roku. Do kosztów kredytu trzeba doliczyć prowizję jaką bank pobiera za udzielenie nam kredytu. Prowizja wynosi tutaj 5,90% kwoty zobowiązania. Roczna rzeczywista stopa oprocentowania ma wartość 11,73% w skali roku. Każda z naszych miesięcznych rat będzie po 307,91 złotych. Całkowita kwota jaką będzie trzeba oddać do banku to kwota 11 085 złotych. Jak łatwo wyliczyć kredyt będzie nas kosztował łącznie 1085 złotych. Alior Bank proponuje nam pożyczkę przymiarkę z oprocentowaniem nominalnym wynoszącym 5% w skali roku. Na zwrot pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów z tego tytułu mamy aż trzydzieści dni. Oprocentowanie kredytu jest dosyć niskie. Prowizja natomiast za udzielenie kredytu również wynosi 5% kwoty zobowiązania. RRSO dla naszej kwoty kredytu będzie równa 8,79% w skali roku. Można tutaj zaciągnąć zobowiązanie do maksymalnie 30 tysięcy złotych. Maksymalny okres kredytowania wynosi 48 miesięcy. Raty miesięczne będą po 298,55 złotych. Całkowita kwota jaką trzeba będzie oddać do banku będzie równa 10 748 złotych. Całkowity koszt naszego kredytu będzie wynosił 748 złotych.