Spłata zobowiązań przy pomocy konsolidacji.

wtorek, 14 maj 2019 at 09:10 am

Większość polskiego społeczeństwa jest zadłużona w bankach i instytucjach pozabankowych. Comiesięczne raty spędzają sen z powiek niejednemu kredytobiorcy. Ciężko jest zarządzać domowym budżetem, tak aby finansów wystarczyło na wszystko. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest skorzystanie z kredytu konsolidacyjnego. Kredyt ten polega na połączeniu wszystkich posiadanych zobowiązań bankowych w jeden kredyt, czyli miesięcznie spłacamy tylko jedną ratę. Poza kredytami i pożyczkami skonsolidować możemy również zadłużenie na karcie kredytowej i limit w koncie. Aby konsolidacja była opłacalna koniecznie trzeba poznać jej wszystkie koszty.

Wady i zalety kredytu konsolidacyjnego

piątek, 15 marzec 2019 at 04:07 am

Kredyty konsolidacyjne z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością choć jeszcze niedawno prawie nikt nie wiedział o ich istnieniu. Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu takiego kredytu zadajemy sobie jednak pytanie co do opłacalności korzystania z konsolidacji kredytów. Dlatego też powinniśmy się o nim dowiedzieć jak najwięcej szczególnie z uwagi na to, że coraz trudniej jest nam utrzymać stabilność finansową bez zadłużenia, chyba każdy z nas jest uwikłany w jakieś pożyczki lub kredyty, zobacz więc jak wybrać najlepszą konsolidację na 17bankow.com.

Czy pożyczka dla firm to lepsza opcja niż kredyt osobisty?

środa, 23 styczeń 2019 at 08:17 am

Masz pomysł na biznes i teraz potrzebujesz trochę pieniędzy, żeby to zamienić w rzeczywistość. Dwa z najlepszych sposobów pozyskania kapitału to pożyczki dla małych firm i pożyczki osobiste. W zależności od tego, na jakim etapie znajduje się twoja firma i jaka jest twoja sytuacja kredytowa, jedna opcja może być lepszy od drugiej. Przyjrzyjmy się temu, abyś mógł podjąć najlepszą decyzję dla swojej firmy.