Wady i zalety kredytu konsolidacyjnego

piątek, 15 marzec 2019 at 04:07 am

Kredyty konsolidacyjne z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością choć jeszcze niedawno prawie nikt nie wiedział o ich istnieniu. Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu takiego kredytu zadajemy sobie jednak pytanie co do opłacalności korzystania z konsolidacji kredytów. Dlatego też powinniśmy się o nim dowiedzieć jak najwięcej szczególnie z uwagi na to, że coraz trudniej jest nam utrzymać stabilność finansową bez zadłużenia, chyba każdy z nas jest uwikłany w jakieś pożyczki lub kredyty, zobacz więc jak wybrać najlepszą konsolidację na 17bankow.com.

Czy pożyczka dla firm to lepsza opcja niż kredyt osobisty?

środa, 23 styczeń 2019 at 08:17 am

Masz pomysł na biznes i teraz potrzebujesz trochę pieniędzy, żeby to zamienić w rzeczywistość. Dwa z najlepszych sposobów pozyskania kapitału to pożyczki dla małych firm i pożyczki osobiste. W zależności od tego, na jakim etapie znajduje się twoja firma i jaka jest twoja sytuacja kredytowa, jedna opcja może być lepszy od drugiej. Przyjrzyjmy się temu, abyś mógł podjąć najlepszą decyzję dla swojej firmy.

Dobór pożyczki gotówkowej – co jest ważne?

wtorek, 06 listopad 2018 at 12:00 am

Kiedy niespodziewane wydatki są tuż, tuż nad naszą głową powinniśmy pomyśleć o zastrzyku gotówki. Gdzie jej szukać? A na przykład sprawdź oferty tutaj - 17Banków.com.

Na co zwracać uwagę?

Warto sobie sporządzić pewną listę, którą będziemy się sugerowali przy wybieraniu kredytu gotówkowego. Na niej powinny znaleźć się rzeczy, które oczekujemy od pożyczki gotówkowej. Najważniejsze jednak jest dobrze przyjrzenie się ofertom. Zanim jednak podejmiemy decyzję warto użyć porównywarek kredytów i pożyczek, które możemy znaleźć na pierwszej lepszej stronie internetowej. Posiadanie rachunku w danym banku nie powinno przeważać nad braniem pożyczki w takim banku. Często zdarza się tak, że oferty dla klienta, który posiada w danym banku otwarty rachunek osobisty dostaje gorszą ofertę niż taka osoba, co go po prostu nie ma. Wszystko zależy od placówki bankowej. Jednak sam przyznaj, że traktowanie stałych klientów banku nie jest w porządku, czyż nie?