Pełna dokumentacja przede wszystkim

czwartek, 04 lipiec 2019 at 10:13 am

Kredyty hipoteczne nie są zdecydowanie produktami dla każdego. Jednak jeśli już go uzyskamy, warto wiedzieć, że dostarczenie do banku wszystkich niezbędnych dokumentów może być kwestią decydującą w przyznaniu nam kredytu przez bank. Przekazanie księgi wieczystej do banku jest koniecznością. Należy to zrobić w chwili, gdy tylko księga zostanie uaktualniona, ponieważ w okresie przejściowym musimy liczyć się z o wiele wyższymi kosztami. Większość placówek bankowych traktuje wcześniejszą spłatę lub nadpłatę w taki sposób, że ustala wówczas dodatkowe warunki a nie rzadko również dodatkową prowizję. Każdy bank ustala maksymalną wysokość nadpłaty. Można jej dokonać bezpłatnie. Ustalany jest również okres, w którym na taką operację będzie nałożona prowizja. Kredyty hipoteczne można oczywiście spłacić przed upływem oficjalnego terminu. Jednak warto już w chwili wyboru najbardziej interesującej nas oferty, wziąć pod uwagę ten podpunkt umowy kredytowej. Jest to o tyle istotne, gdyż prowizja za wcześniejszą spłatę w niektórych przypadkach może sięgnąć nawet 3 procent naliczanej od przedterminowej spłaty kwoty.

Spłata zobowiązań przy pomocy konsolidacji.

wtorek, 14 maj 2019 at 09:10 am

Większość polskiego społeczeństwa jest zadłużona w bankach i instytucjach pozabankowych. Comiesięczne raty spędzają sen z powiek niejednemu kredytobiorcy. Ciężko jest zarządzać domowym budżetem, tak aby finansów wystarczyło na wszystko. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest skorzystanie z kredytu konsolidacyjnego. Kredyt ten polega na połączeniu wszystkich posiadanych zobowiązań bankowych w jeden kredyt, czyli miesięcznie spłacamy tylko jedną ratę. Poza kredytami i pożyczkami skonsolidować możemy również zadłużenie na karcie kredytowej i limit w koncie. Aby konsolidacja była opłacalna koniecznie trzeba poznać jej wszystkie koszty.

Wady i zalety kredytu konsolidacyjnego

piątek, 15 marzec 2019 at 04:07 am

Kredyty konsolidacyjne z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością choć jeszcze niedawno prawie nikt nie wiedział o ich istnieniu. Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu takiego kredytu zadajemy sobie jednak pytanie co do opłacalności korzystania z konsolidacji kredytów. Dlatego też powinniśmy się o nim dowiedzieć jak najwięcej szczególnie z uwagi na to, że coraz trudniej jest nam utrzymać stabilność finansową bez zadłużenia, chyba każdy z nas jest uwikłany w jakieś pożyczki lub kredyty, zobacz więc jak wybrać najlepszą konsolidację na 17bankow.com.